کسب نشان استاندارد در تولید برج خنک کننده

نشان استاندارد دماگستر در برج خنک کننده

 

شرکت دماگستر در زمینه مونتاژ برج خنک کننده مجهز به یکی از قوی ترین تیم های مهندسی در ایران می‌باشد. مونتاژ برج خنک کننده در محل پروژه عموماً دارای جزئیات منحصر به فرد می‌باشد که هنگام اجرا، انجام این جزئیات سبب افزایش کیفیت خروجی کولینگ تاور می‌گردد. برج خنک کننده در شرکت دماگستر پس از مونتاژ در محل تحت نظارت ناظر کیفی شرکت قرار گرفته و پس از بررسی همه جانبه‌ی تجهیز عملیات راه‌اندازی و نصب دستگاه صورت می‌پذیرد. البته امروزه مفتخر است که بالاترین افتخار این شرکت رضایتمندی نسبی هرچه بیشتر مشتریان در زمینه کیفیت تولید، زمان تحویل و سهولت در خدمات پس از فروش می‌باشد. 


شرکت دماگستر در سال 1397 , 1396 موفق به کسب نشان تولیدکننده برتر صنایع برودتی در ایران گردیده است. این شرکت هم اکنون یکی از وندورهای معتبر شرکت‌های نفت و پتروشیمی محسوب می‌شود. در راستای رسیدن به این هدف بزرگ شرکت دماگستر موفق به کسب استاندارد ISO9001 و ISO14001 نیز گردیده است. جهت عدم کپی برداری از گذاشتن تصویر سرتیفیکیت فوق معذوریم. جهت آشنایی با پاره‌ای از پروژه‌های انجام پذیرفته شرکت دماگستر توصیه می‌شود فایل رزومه شرکت دماگستر را دانلود و مطالعه نمایید.


کلیه تولیدات برج خنک کننده و سایر تجهیزات برودتی شرکت دماگستر دارای استاندارد ملی، برچسب مصرف انرژی و خروجی از یک سیستم کنترل کیفی  QC می‌باشد. به منظور کسب رضایتمندی مشتریان، شرکت دماگستر موفق به کسب تندیس رضایتمندی مشتریان در صنایع برودتی در سال 1397 گردیده است. همچنین شرکت دماگستر در زمینه تولید برج خنک کننده و سایر تحهیزات برودتی موفق به کسب تندیس در زمینه تولیدات مهندسی برتر کشور گردیده است. کلیه پرسنل اجرایی شرکت دما گستر تحت برنامه HSE تحت عنوان پروتکل ایمنی و بهداشتی عمل نموده و آسایش اطمینان را در هنگام انجام پروژه های مونتاژ، نصب و تعمیرات برای مشتری فراهم می‌نمایند.

قطعات تولیدی گروه کارخانجات دماگستر